مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان :طرح ضربتی ترمیم نوار‌های حفاری در اهواز آغاز شد

به گزارش  پایگاه خبری باران سرخ؛ محمدرضا کرمی نژاد گفت: مهمترین اولویت آبفای خوزستان در حال حاضر با توجه به شروع فصل بارندگی، ترمیم حفاری‌ها و پاکسازی نوار‌های حفاری در سطح شهر اهواز است.طرح ضربتی ترمیم نوار‌های حفاری در اهوازآغاز شد

 

وی با تاکید بر اینکه رضایت‌مندی مردم در اولویت اول است تصریح کرد: باید به نحوی فعالیت کرد که مردم با مشکل مواجه نشوند و در این راستا باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده شود.

 

وی افزود: تاکید ما به عوامل اجرایی طرح فاضلاب این است که همزمان با پیشبرد عملیات لوله گذاری و اتصال قطعات سریعا نوار‌های حفاری ترمیم و متعاقبا آسفالت شود تا در روند تردد شهروندان خللی ایجاد نشود.

 

کرمی نژاد با اشاره به اینکه مجری و پیمانکاران باید از همه توان خود در اجرای بهتر و سریعتر پروژه استفاده کنند، عنوان کرد: مقرر شد ظرف مدت یک هفته تا ۱۰ روز به شکل فوری و اصولی و حفظ کیفیت و با استفاده از ظرفیت کامل پیمانکاران شرکت آبفا خوزستان نسبت به ترمیم و مرمت ۲۰ کیلومتر از طول نوار‌های حفاری ناشی از اجرای شبکه فاضلاب در شهر اهواز در ۸۶ خیابان اقدام شود.

 

رئیس هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب خوزستان تاکید کرد: در جلسه مشترکی که روز گذشته با حضور دادستان، بازرس کل استان خوزستان داشتیم، قرارداد اجرای عملیات ترمیم و مرمت ۲۰ کیلومتر از نوار‌های حفاری شهر اهواز به ۱۴ پیمانکار منتخب شرکت آب و فاضلاب خوزستان ابلاغ شد.

 

در این جلسه بازرس کل استان خوزستان بر ضرورت هم افزایی دستگاه‌های اجرایی در خدمات رسانی به مردم تاکید کرد.

 

آقاجری همچنین خواستار حمایت دستگاه‌های نظارتی و بازرسی از شرکت آبفا جهت پیشبرد پروژه‌های این شرکت در شهر اهواز و استان شد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان؛ خیابان‌های زکی زاده واقع در کوی انقلاب، خط کندرو جمهوری و خیابان‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ پاداد، خیابان‌های سردار هاشمی و آریاشهر را جزئی از عملیات ترمیم و مرمت نوار‌های حفاری شهر اهواز عنوان کرد.