تخلیه درمانگاه ایثار اهواز به دلیل احتمال ریزش

به گزارش پایگاه خبری باران سرخ؛ دکتر امیرحسین بنی احمد گفت: با توجه به نظریه دفتر فنی و مهندسی سازمان تامین اجتماعی مبنی بر اینکه با بررسی انجام گرفته از درمانگاه شماره ۳ تامین اجتماعی اهواز (درمانگاه ایثار) سازه با بیش از ۵۰ سال سابقه، تحمل بار طبقه دوم را ندارد و با وجود ترک‌های عمیق هر لحظه احتمال ریزش آن است.تخلیه درمانگاه ایثار اهواز به دلیل احتمال ریزش

 

وی افزود: با توجه به اینکه روزانه ۶۵۰ تا ۷۰۰ نفر به این مرکز مراجعه می‌کنند حاضر نشدیم درمانگاه را تعطیل کنیم.

 

دکتر بنی احمد ادامه داد: ۵ مرکز درمانی و پلی کلینیک فعال در سطح شهر اهواز داریم و با توجه به مسافت طولانی بین مراکز و نظر به اینکه اکثر مراجعین سالمند و بازنشسته هستند و با تعطیلی این درمانگاه باعث رنجش ان‌ها می‌شد و ما نمی‌خواستیم این اتفاق بیافتد.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان اضافه کرد: جلسه‌ای با معاونان، رئیس مرکز و روسای ادارات ستادی تشکیل و تصمیم گرفته شد ساختمان قدیم اداره کل که تقریبا مدت ۷ سال با تجهیزات بلا استفاده در اختیار املاک مستغلات سازمان بود قرار بر این شد که بصورت ضرب العجل ساختمان تحویل گرفته شود و طبقات ۳ و ۴ را بصورت موقت آماده پذیرش بیمار کنیم و طبقه ۱ و ۲ با جانمایی و اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی برای جایگزنی درمانگاه ایثار تا زمان تعیین تکلیف ساخت درمانگاه استفاده کنیم.

 

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان افزود: الحمدالله با توجه به فاصله کمی که درمانگاه ایثار با ساختمان قدیم اداره کل دارد مشکل تردد برای مراجعین وجود ندارد.

 

دکتر بنی احمد تصریح کرد: از چهارشنبه ظهر به صورت جهادی کار را شروع کردیم همه جابجایی‌ها صورت گرفت و از روز شنبه روند پذیرش بیمار در ساختمان اداره کل سابق تامین اجتماعی در حال انجام است.

 

 

 

****.دکتر بنی احمد تصریح کرد: از چهارشنبه ظهر به صورت جهادی کار را شروع کردیم همه جابجایی‌ها صورت گرفت و از روز شنبه روند پذیرش بیمار در ساختمان اداره کل سابق تامین اجتماعی در حال انجام است